O FIRMIE


WWW: https://www.aveon.pl/
Telefon: 606379176
Adres: Dekabrystów 78 a
Kod pocztowy: 42-202
Miejscowość: Częstochowa


DODAJ OCENE
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Jest wiele zawodów, które wymagają odzieży specjalistycznej, w tym jednorazowej. Używają jej niektóre osoby pracujące w szpitalach, a także w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Odzież jednorazowa jest także używana na budowach tam, gdzie pracownik ma styczność z włóknem szklanym. W większości przypadków ten rodzaj odzieży wykonany jest z polipropylenu, co zwiększa jej skuteczność w ochronie przed bakteriami, wirusami i grzybami. 

Na stronie aveon.pl oferuje się odzież jednorazową w wielu odmianach. Można tu dostać kombinezony, fartuchy, spodnie, bluzy oraz kurtki.  Ich wspólną charakterystyczną cechą jest to, że rodzaj tkaniny ogranicza rozmnażanie się mikroorganizmów, a także znacznie skraca ich żywotność. Niektóre egzemplarze działają także elektrostatycznie. Zatem jeżeli w Twoim zakładzie produkcyjnym pracownicy muszą zachować sterylną czystość, zajrzyj do sklepu Aveon i wybierz coś dla nich.

Data dodania: 14-01-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Chorzów

Rozbitaszybka.com

We współczesnych telefonach komórkowych, bardzo często pojawiają się mechaniczne awarie, do któ [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Dzięki dodatkowej filtracji wody kranowej jesteśmy pewni, że pijemy wodę pozbawioną drobnych zanieczyszczeń biolog [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Jaworzno

Biuro-Land Sp.z o.o.

Nie ma znaczenia miejsce, w jakim odbywa się praca biurowa. Może tu chodzić o przedsiębiorstwa publiczne oraz prywat [..]
Więcej>