O FIRMIE


WWW: http://www.akadero.pl/
Telefon: 500 650 220
Adres: Strumykowa 23A
Kod pocztowy: 03-138
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

AKADERO to przedszkole połączone ze żłobkiem. Dla wielu rodziców ta opcja jest bardzo wygodna, gdyż mogą oni najpierw zapisać swoje dziecko do żłobka, a następnie do przedszkola, mając przy tym pewność co do wysokiego poziomu placówki, gdyż zostało ono wcześniej przez nich przetestowane. W takiej sytuacji maluch również będzie czuł się tutaj swobodniej, gdyż zdążył już zapoznać się nieco z murami tego miejsca.

To przedszkole językowe zlokalizowane w Warszawie na Tarchominie dostarcza dzieciom wszystko to, co potrzebują i jeszcze więcej. Maluchy mają bowiem szansę rozwijać się w nim artystycznie, a to dzięki zajęciom muzycznym, plastycznym, ruchowym oraz teatralnym.

Przedszkole AKADERO zapoznaje dzieci z językiem angielskim. Oczywiście wszystko odbywa się w formie zabawy. Wprowadzanie języka obcego już od najmłodszych lat owocuje w przyszłości.

Data dodania: 26-01-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Wencel Sp. z o.o.

Prowadząc gastronomię z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego jak wiele zależy nie tylko do odpowiedniego teamu, a [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia i prowadzenia sklepów i gastronomii są aktualnie jednym z najważniejs [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Fabryka Gadżetów

Zastanawiasz się nad tanimi, a jednocześnie skutecznymi nośnikami reklamowymi? Jeśli chodzi o breloki z nadrukiem, s [..]
Więcej>