O FIRMIE


WWW: http://akademiarocka.pl
Telefon: 602 711 013
Adres: Targowa 1A
Kod pocztowy: 03-727
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Z pewnością wielu z nas chciałoby grać na jakimś instrumencie. Wbrew pozorom - nie jest wcale na to zbyt późno. Nauka pianina w Warszawie możliwa jest między innymi w Akademii Rocka. Szkoła ta zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem profesjonalnych zajęć wokalnych, dzięki którym uczeń zdobywa wiedzę teoretyczną, ale również tę praktyczną.

Kurs obejmuje szczegółowe przygotowanie z zakresu czytania nut, teorii muzyki oraz techniki gry na tym instrumencie. Każdy uczestnik nauczy się również komponować, a także improwizować na gotowych już utworach - możliwa jest praca na ulubionych kawałkach muzycznych danego kursanta.

Więcej konkretnych informacji na temat świadczonych przez tę szkołę usług dla klientów w każdym praktycznie wieku znaleźć można za pośrednictwem strony internetowej akademiarocka.pl. 

Data dodania: 06-11-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Wencel Sp. z o.o.

Prowadząc gastronomię z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego jak wiele zależy nie tylko do odpowiedniego teamu, a [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia i prowadzenia sklepów i gastronomii są aktualnie jednym z najważniejs [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Fabryka Gadżetów

Zastanawiasz się nad tanimi, a jednocześnie skutecznymi nośnikami reklamowymi? Jeśli chodzi o breloki z nadrukiem, s [..]
Więcej>