O FIRMIE


WWW: https://agri-truck.pl/
Telefon: +48 32-414-02-43
Adres: Grzonki 5
Kod pocztowy: 47-400
Miejscowość: Racibórz


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Ciągnik T-25 Władimirec należy do starszych typów traktorów, często występujących w małych, polskich gospodarstwach. Był produkowany od początku lat 70. do połowy lat 90. ubiegłego stulecia – początkowo w ZSRR, potem w Rosji. Do zalet tego typu ciągników, na jakie zwracają uwagę ich użytkownicy, zalicza się na przykład fakt, że mają dużą liczbę biegów wstecznych, co jest generalnie rzadką opcją, gdy chodzi o dostępne obecnie ciągniki.

Co zrobić, kiedy nasz T-25 potrzebuje nowej pompy paliwa? Najlepszym wyjściem, będzie skorzystanie z ze stron hurtowni AgriTruck – sprawdzonego i godnego polecenia dostawcy części zamiennych do ciągników i samochodów ciężarowych.

Jeżeli interesuje nas model ciągnika T-25 i pompa paliwa właśnie do niego – odwiedziny wspomnianej witryny będą optymalnym wyjściem. Znajdziemy tam szeroki wachlarz części do dowolnej maszyny, dostępnej dziś na rynku ciągników rolniczych.

Data dodania: 06-06-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Chorzów

Rozbitaszybka.com

We współczesnych telefonach komórkowych, bardzo często pojawiają się mechaniczne awarie, do których najczęściej [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Dzięki dodatkowej filtracji wody kranowej jesteśmy pewni, że pijemy wodę pozbawioną drobnych zanieczyszczeń biolog [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Racibórz

Malaya Sp. z o.o.

Kobiece miejsca intymne często są narażone na mikrootarcia. W przypadku, kiedy są podrażnione i zaczerwienione, war [..]
Więcej>