O FIRMIE


WWW: http://eventhostessy.pl/
Telefon: 533 077 720
Adres: Humańska 8
Kod pocztowy: 00-789
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Musisz jak najszybciej znaleźć ładne i inteligentne hostessy w Łodzi? Macie pomysł na ciekawy event, ale zostało mało czasu na jego organizację, a wy jeszcze nie zdążyliście zatrudnić nawet hostess? W takim razie zgłoście się po pomoc do profesjonalistów. Agencja EventHostessy to miejsce, w którym znajdziesz rozbudowaną bazę hostess z całego kraju. W ich katalogach znajdziesz hostessy z Łodzi, Poznania i Warszawy, a także z wielu innych miast w Polsce.
Zatrudniając hostessy z tej agencji, nie musisz się martwić, że coś pójdzie nie tak. Te dziewczyny mają doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje i predyspozycje, aby wykonywać zawód promotorki marki.
Nie zwlekaj, odwiedź stronę eventhostessy.pl i sprawdź ich szeroką ofertę. Zatrudnij profesjonalne hostessy i nie martw się, że nie poradzą sobie one z prowadzeniem akcji promocyjnej lub innego wydarzenia ważnego dla Twojej firmy.

Data dodania: 09-10-2017

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Wencel Sp. z o.o.

Prowadząc gastronomię z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego jak wiele zależy nie tylko do odpowiedniego teamu, a [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia i prowadzenia sklepów i gastronomii są aktualnie jednym z najważniejs [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Fabryka Gadżetów

Zastanawiasz się nad tanimi, a jednocześnie skutecznymi nośnikami reklamowymi? Jeśli chodzi o breloki z nadrukiem, s [..]
Więcej>