O FIRMIE


WWW: https://4ref.pl/
Telefon: 85 888 00 85
Adres: Hurtowa 4
Kod pocztowy: 15-399
Miejscowość: Białystok


DODAJ OCENE


Użytkownik owranda dodał komentarz Ocena 4
4REF ma gotowe rozwiązania w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji. Wystarczy tylko nawiązać z nimi współpracę, aby mieć nowoczesne, a co za tym idzie efektywne, urządzenia u siebie.
Opublikowano: 2018-08-03 15:53:32Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Profesjonalne chłodnictwo zapewnia sklep, którego asortyment obejmuje akcesoria do klimatyzacji i systemów chłodniczych. Nowoczesne, skuteczne oraz solidnie wykonane elementy determinują efektywność oraz funkcjonalność wdrażanych rozwiązań. Ich rolą jest zapewnienie użyteczności, dlatego są istotnymi częściami, gwarantującymi satysfakcję z późniejszego korzystania z klimatyzacji.

Warto zatem wybierać sprawdzonych sprzedawców, którzy oferują asortyment godny zaufania. Sklep 4Ref, który prezentuje swoją ofertę na stronie internetowej: 4ref.pl, stanowi ciekawą i godną polecenia propozycję dla najbardziej wymagających klientów. Ten dostawca posiada w swym asortymencie zróżnicowane akcesoria, których ceny pozytywnie zaskakują i zachęcają do zakupów. Zdecydowanie warto skorzystać i osobiście przekonać się o jakości produktów.

Data dodania: 24-01-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Grajewo

Gromet

Proponowana instalacja odgromowa może uratować nie tylko Państwa dom przed uszkodzeniami instalacji elektrycznych (w [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Suwałki

Falko Fish

Typowych sklepów rybnych jest już coraz mniej, ale te, które są, muszą się zaopatrywać tylko u najlepszych dostaw [..]
Więcej>