O FIRMIE


WWW: https://sklep.4active.eu/
Telefon: 123994334
Adres: Jana Pawła Woronicza 12
Kod pocztowy: 31-409
Miejscowość: Kraków


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Osłabienie, brak odporności, częste problemy trawienne nawet po zjedzeniu lekkiego posiłku wskazują na brak homeostazy jelitowej. Takie problemy nękają często alergików, osoby z przerostem candidy lub po częstych terapiach antybiotykowych. Wszystko to niszczy dobre bakterie utrzymujące równowagę wśród wielu milionów organizmów zasiedlających przewód pokarmowy. Nie można jednak podjąć odpowiednich działań, dopóki nie wiadomo jakie organizmy rozpanoszyły się, a jakich brak. Aby się tego dowiedzieć, należy wykonać badanie flory jelitowej. Cena takiego badania jest dostępna między innymi na stronie sklep.4active.eu. 

Aby je wykonać, należy się zgłosić do laboratorium i zamówić usługę. Wtedy otrzyma się sterylny zestaw do pobrania próbki kału, który następnie zostanie przetransportowany w chłodnej komorze bezpośrednio do laboratorium. Po mniej więcej piętnastu dniach roboczych zostaną przesłane wyniki zlecającemu wraz z propozycją terapii. 

Data dodania: 20-07-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Nowy Sącz

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Kuchnia to miejsce, w którym spędza się bardzo wiele czasu, warto więc poświęcić jej trochę uwagi, aby stworzyć [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Żegocina

F.P.U.H Sedia Janiczek Zbigniew

Przedsiębiorstwo SEDIA cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Kraków

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Elementy budowlane powinny być mocowane w sposób możliwie bezpieczny. Jeśli szukasz hurtowni z narzędziami, zajrzyj [..]
Więcej>